PZHGP, rok 2010.                                
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  OSTENDA z dnia 02.07.10                          
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:14:17 N 02:55:59 E.             
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 14,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1097.670 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  102                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  569                            
      5.Ilość konkursów.......................:  104                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   613.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   190.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,51,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:19,59,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:66 godz.  6 min. 43 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNIE                                           
        w miejscu przylotu:SŁONECZNIE                                           
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe 100.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       OKRĘG GDAŃSK [1]                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 057| GDAŃSK                  |    4   |   19   |    6  |31.58|      
          | 058| GDAŃSK-WRZESZCZ         |    2   |    8   |    0  | 0.00|      
          | 059| GDYNIA-CHYLONIA         |    8   |   39   |    7  |17.95|      
          | 060| GDYNIA-SOPOT            |   16   |   87   |   16  |18.39|      
          | 063| KOŚCIERZYNA-ZBLEWO      |   10   |   42   |   13  |30.95|      
          | 064| LĘBORK                  |    2   |   10   |    3  |30.00|      
          | 066| NOWE                    |    1   |   10   |    3  |30.00|      
          | 069| PSZCZÓŁKI-PRUSZCZ GD.   |    6   |   40   |   13  |32.50|      
          | 070| PUCK                    |    2   |    6   |    1  |16.67|      
          | 072| RUMIA                   |   12   |   65   |   12  |18.46|      
          | 074| KOCIEWIE                |    5   |   19   |    2  |10.53|      
          | 075| TCZEW                   |    2   |   10   |    0  | 0.00|      
          | 076| WEJHEROWO               |   16   |  105   |   15  |14.29|      
          | 078| KARTUZY-ŻUKOWO          |   15   |  101   |   13  |12.87|      
          | 324| KWIDZYN                 |    1   |    8   |    0  | 0.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  102   |  569   |  104  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                
                                               PZHGP, rok 2010.                                                                                                 
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  1.                                                                                             
                                        z lotu OSTENDA, w dniu 02.07.10                                                                                         
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                          
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP        |                          
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       | Szwaj.   C      M |                          
+---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------------+                          
   1 WIECZOREK MARIAN               72 PL-072-05             7,51,40  7:47:10   1.76  10-  3-  1 1101.045   0.000 100.00                                        
   2 SIKORA STANISŁAW               57 PL-056-04         GT  8,12,20  7:57:06   3.51   5-  2-  2 1109.091  99.820  99.12/64.88/89.84                            
   3 ANDRZEJCZAK STEFAN             60 PL-060-07         GT  9,07,14  8:54:10   5.27   5-  1-  1 1107.464  99.650  98.25/64.77/89.68                            
   4 CECHOWSKI JAN i DAWID          60 PL-060-04         GT  9,30,56  9:18:29   7.03   5-  2-  2 1106.997  99.470  97.37/64.65/89.52                            
   5 SZYMAŃSKI LESZEK               59 PL-059-05         GT  9,43,43  9:28:26   8.79   5-  2-  2 1109.138  99.290  96.49/64.54/89.36                            
   6 GÓRAL ZBIGNIEW                 76 PL-064-06         GT  9,19,43  9:34:50  10.54   5-  1-  1 1086.333  99.120  95.61/64.42/89.20                            
   7 SIKORA STANISŁAW               57 PL-056-03         GT  9,59,34  9:44:20  12.30   2         1109.091  98.940  94.74/64.31/89.04                            
   8 KACZYŃSKI MARIAN               66 PL-0372-06            9,52,26 10:07:37  14.06  10-  3-  1 1086.274   0.000  93.86                                        
   9 DYSARZ ARKADIUSZ               69 PL-069-05         GT 10,41,57 10:48:11  15.82  10-  4-  3 1092.998  98.580  92.98/64.08/88.73                            
  10 ŻYWICKI IRENEUSZ               64 PL-064-05         GT 11,22,56 11:46:53  17.57   5-  3-  3 1079.708  98.410  92.11/63.96/88.57                            
  11 GUDYKA MIECZYSŁAW              69 PL-069-06         GT 12,16,48 12:02:17  19.33   5-  4-  3 1108.553  98.230  91.23/63.85/88.41                            
  12 CECHOWSKI JAN i DAWID          60 PL-060-04         GT 12,43,16 12:30:50  21.09   2         1106.997  98.050  90.35/63.73/88.25                            
  13 POBŁOCKI ANDRZEJ               63 PL-063-02         GT 12,06,30 12:50:55  22.85   5-  3-  3 1064.353  97.880  89.47/63.62/88.09                            
  14 GAWIN - MERCHEL                57 PL-057-08            12,58,43 12:51:38  24.60  10-  3-  1 1102.988   0.000  88.60                                        
  15 ROGALEWSKI KAZIMIERZ           78 PL-078-08         GT 13,00,10 13:01:01  26.36   5-  1-  1 1097.030  97.520  87.72/63.39/87.77                            
  16 GORNOWICZ MARIETA              63 PL-0415-03        GT 12,58,52 13:27:51  28.12   5-  3-  3 1075.934  97.350  86.84/63.27/87.61                            
  17 ŻYWICKI IRENEUSZ               64 PL-064-03         GT 13,06,11 13:30:08  29.88   2  <  75> 1079.708  97.170  85.96/63.16/87.45                            
  18 RYBAKOWSKI JANUSZ              78 PL-078-07         GT 13,04,12 13:35:40  31.63  12-  3-  2 1074.075  96.990  85.09/63.04/87.29                            
  19 HIRSZ ANTONI                   76 PL-076-04         GT 13,42,25 13:52:49  33.39   5-  3-  3 1089.877  96.810  84.21/62.93/87.13                            
  20 POBŁOCKI ANDRZEJ               63 PL-063-03         GT 13,09,00 13:53:25  35.15   2  <  32> 1064.353  96.640  83.33/62.81/86.97                            
  21 PAŁUBICKI TADEUSZ              76 PL-076-08         GT 14,01,26 14:21:17  36.91   5-  1-  1 1082.777  96.460  82.46/62.70/86.81                            
  22 WIECZOREK MARIAN               72 PL-072-08            14,42,19 14:37:49  38.66   2  < 103> 1101.045   0.000  81.58                                        
  23 ŻÓŁKIEWSKI ROMAN               63 PL-063-03         GT 13,54,22 14:38:49  40.42   4-  2-  2 1064.342  96.110  80.70/62.47/86.50                            
  24 SELIN MIECZYSŁAW               76 PL-076-05         GT 14,40,49 14:46:37  42.18  19-  4-  3 1093.328  95.930  79.82/62.35/86.34                            
  25 BRECHELKE JANUSZ               72 PL-072-07         GT 15,01,23 14:56:32  43.94   5-  2-  2 1101.305  95.750  78.95/62.24/86.18                            
  26 RYBAKOWSKI JANUSZ              78 PL-078-06         GT 14,34,11 15:05:38  45.69   2  <  56> 1074.075  95.580  78.07/62.12/86.02                            
  27 WYCZÓŁKOWSKI JERZY             60 PL-060-07         GT 15,27,11 15:12:58  47.45   5-  2-  2 1108.332  95.400  77.19/62.01/85.86                            
  28 SELIN MIECZYSŁAW               76 PL-076-05         GT 15,38,36 15:44:23  49.21   2  <  38> 1093.328  95.220  76.32/61.89/85.70                            
  29 SZYMAŃSKI LESZEK               59 PL-059-05         GT 16,00,26 15:45:08  50.97   2         1109.138  95.040  75.44/61.78/85.54                            
  30 GAWIN - MERCHEL                57 PL-057-07            16,13,31 16:06:26  52.72   2  <  47> 1102.988   0.000  74.56                                        
  31 ŻAK HENRYK                     69 PL-069-08         GT 16,25,57 16:11:59  54.48  10-  2-  2 1108.140  94.690  73.68/61.55/85.22                            
  32 POBŁOCKI ANDRZEJ               63 PL-063-06         GT 15,32,18 16:16:43  56.24   3         1064.353  94.510  72.81/61.43/85.06                            
  33 KOBIELA JANUSZ i DAMIAN        78 PL-062-03         GT 16,27,22 16:41:45  58.00   5-  1-  1 1086.883  94.340  71.93/61.32/84.90                            
  34 SONNBERG DARIUSZ               72 PL-072-07         GT 17,03,03 16:52:56  59.75   5-  1-  1 1105.250  94.160  71.05/61.20/84.74                            
  35 USTARBOWSKI MIROSŁAW           70 PL-070-08         GT 17,42,41 17:37:46  61.51   3-  1-  1 1101.349  93.980  70.18/61.09/84.58                            
  36 ROMPCA PIOTR                   60 PL-060-06         GT 18,20,54 18:17:55  63.27   5-  1-  1 1099.909  93.810  69.30/60.97/84.42                            
  37 WICZLING TOMASZ                63 PL-063-06         GT 17,53,48 18:32:26  65.03   5-  1-  1 1068.700  93.630  68.42/60.86/84.27                            
  38 SELIN MIECZYSŁAW               76 PL-076-06            19,04,45 19:10:32  66.78   3  <  39> 1093.328   0.000  67.54                                        
  39 SELIN MIECZYSŁAW               76 PL-076-04         GT 19,17,50 19:23:37  68.54   4         1093.328  93.270  66.67/60.63/83.95                            
  40 RYKACZEWSKI PIOTR              60 PL-060-07         GT 19,46,43 19:40:44  70.30  15-  3-  2 1102.154  93.100  65.79/60.51/83.79                            
  41 CYMAN SŁAWOMIR                 76 PL-0332-08        GT 19,51,23 20:02:37  72.06   3-  2-  2 1089.250  92.920  64.91/60.40/83.63                            
  42 HIRSZ ANTONI                   76 PL-076-06         GT 19,55,24 20:05:47  73.81   2  <  90> 1089.877  92.740  64.04/60.28/83.47                            
  43 KASZUBOWSKI ADAM               60 PL-060-06         GT 20,41,51 20:31:43  75.57   5-  3-  3 1105.274  92.570  63.16/60.17/83.31                            
  44 KOLBUSZ KAZIMIERZ              69 PL-069-08         GT 20,34,06 20:38:16  77.33   5-  1-  1 1094.551  92.390  62.28/60.05/83.15                            
  45 DYSARZ ARKADIUSZ               69 PL-057-05         GT 20,45,51 20:52:05  79.09   2  <  76> 1092.998  92.210  61.40/59.94/82.99                            
  46 RACHUNEK STANISŁAW             60 PL-060-06         GT  5,33,35  5:20:28  80.84   5-  1-  1 1107.511  92.040  60.53/59.82/82.83                            
  47 GAWIN - MERCHEL                57 PL-060-05         GT  5,36,46  5:29:41  82.60   3         1102.988  91.860  59.65/59.71/82.67                            
  48 KLEBBA STANISŁAW               60 PL-073-03         GT  6,52,55  6:38:19  84.36   5-  1-  1 1108.625  91.680  58.77/59.59/82.51                            
  49 KREFT BERNARD                  72 PL-074-06         GT  7,00,27  6:50:20  86.12   5-  2-  2 1105.261  91.500  57.89/59.48/82.35                            
  50 KOBIELLA - DREWING             78 PL-078-07         GT  6,45,51  6:51:01  87.87   5-  3-  3 1093.794  91.330  57.02/59.36/82.19                            
  51 RYKACZEWSKI PIOTR              60 PL-060-07         GT  7,01,30  6:55:31  89.63   2  < 104> 1102.154  91.150  56.14/59.25/82.04                            
  52 SIEWERT ZBIGNIEW               59 PL-059-07         GT  7,39,05  7:20:51  91.39   5-  2-  2 1111.339  90.970  55.26/59.13/81.88                            
  53 LESZCZYŃSKI MARIUSZ            78 PL-078-06         GT  8,14,33  8:07:50  93.15   5-  1-  1 1102.699  90.800  54.39/59.02/81.72                            
  54 NARLOCH ROMAN                  69 PL-075-08         GT  8,27,16  8:08:48  94.90   5-  1-  1 1111.525  90.620  53.51/58.90/81.56                            
  55 KREFT BERNARD                  72 PL-072-06         GT  8,26,11  8:16:04  96.66   2         1105.261  90.440  52.63/58.79/81.40                            
  56 RYBAKOWSKI JANUSZ              78 PL-078-06             9,19,01  9:50:29  98.42   3         1074.075   0.000  51.75                                        
  57 KACZYŃSKI MARIAN               66 PL-0372-05        GT  9,50,15 10:05:26 100.18   2  < 100> 1086.274  90.090  50.88/58.56/81.08                            
  58 REITER FRANCISZEK              59 PL-059-07         GT 10,36,51 10:21:48 101.93   5-  1-  1 1108.958  89.910  50.00/58.44/80.92                            
  59 TARADEJNA ANDRZEJ              76 PL-076-06         GT 10,26,04 10:39:04 103.69   4-  1-  1 1087.920  89.730  49.12/58.33/80.76                            
  60 GUDYKA MIECZYSŁAW              69 PL-069-07         GT 11,02,41 10:48:10 105.45   2  <  83> 1108.553  89.560  48.25/58.21/80.60                            
  61 GUBKIN ANDRZEJ                 76 PL-076-07            14,33,48 14:31:43 107.21  10-  1-  0 1099.227   0.000  47.37                                        
  62 BREZA JAROSŁAW                 63 PL-063-04         GT 14,12,30 14:54:26 108.96   5-  1-  1 1066.218  89.200  46.49/57.98/80.28                            
  63 JAKUBOWSKI MAREK               74 PL-074-03         GT 15,45,53 15:55:45 110.72   3-  2-  2 1090.270  89.030  45.61/57.87/80.12                            
  64 WOŹNIAK TADEUSZ                60 PL-060-07         GT 16,17,09 16:03:57 112.48   5-  2-  2 1107.571  88.850  44.74/57.75/79.96                            
  65 BARANOWSKI ANDRZEJ             72 PL-072-06         GT 17,28,54 17:23:18 114.24   5-  1-  1 1101.872  88.670  43.86/57.64/79.81                            
  66 JAKUBOWSKI MAREK               74 PL-074-03         GT 17,43,36 17:53:28 115.99   2         1090.270  88.500  42.98/57.52/79.65                            
  67 WOŹNIAK TADEUSZ                60 PL-060-07         GT 18,58,43 18:45:31 117.75   2         1107.571  88.320  42.11/57.41/79.49                            
  68 JĘDRZEJEWSKI HILARY            57 PL-057-07         GT 19,48,21 19:29:26 119.51   3-  1-  1 1111.852  88.140  41.23/57.29/79.33                            
  69 ŻÓŁKIEWSKI ROMAN               63 PL-063-07         GT 21,07,11 21:51:37 121.27   2         1064.342  87.960  40.35/57.18/79.17                            
  70 WOJAK HENRYK                   63 PL-074-06         GT 21,35,08 22:10:11 123.02   3-  1-  1 1071.386  87.790  39.47/57.06/79.01                            
  71 NOWAKIEWICZ JERZY              78 PL-057-06         GT  5,51,12  5:52:13 124.78   9-  2-  2 1096.910  87.610  38.60/56.95/78.85                            
  72 ŻAK HENRYK                     69 PL-069-08         GT  6,30,32  6:16:34 126.54   2         1108.140  87.430  37.72/56.83/78.69                            
  73 BRECHELKE JANUSZ               72 PL-072-06         GT  7,05,00  7:00:09 128.30   2         1101.305  87.260  36.84/56.72/78.53                            
  74 DZIAŁO ROMAN                   59 PL-061-04         GT  9,35,59  9:18:24 130.05   4-  2-  2 1110.857  87.080  35.96/56.60/78.37                            
  75 ŻYWICKI IRENEUSZ               64 PL-064-06         GT 13,56,14 14:20:11 131.81   3         1079.708  86.900  35.09/56.49/78.21                            
  76 DYSARZ ARKADIUSZ               69 PL-069-05         GT 17,12,33 17:18:47 133.57   3  <  79> 1092.998  86.730  34.21/56.37/78.05                            
  77 SIEWERT ZBIGNIEW               59 PL-059-06         GT 17,45,09 17:26:55 135.33   2         1111.339  86.550  33.33/56.26/77.89                            
  78 GORNOWICZ MARIETA              63 PL-0415-04        GT 17,13,17 17:42:16 137.08   2  <  98> 1075.934  86.370  32.46/56.14/77.73                            
  79 DYSARZ ARKADIUSZ               69 PL-069-07            17,59,29 18:05:43 138.84   4         1092.998   0.000  31.58                                        
  80 KASZUBOWSKI ADAM               60 PL-060-07         GT 18,20,55 18:10:47 140.60   2  <  95> 1105.274  86.020  30.70/55.91/77.42                            
  81 KOBIELLA - DREWING             78 PL-078-06         GT 18,26,29 18:31:39 142.36   2  <  84> 1093.794  85.840  29.82/55.80/77.26                            
  82 RANACHOWSKI EDMUND             78 PL-078-05         GT 20,19,59 20:12:14 144.11   5-  2-  2 1103.476  85.660  28.95/55.68/77.10                            
  83 GUDYKA MIECZYSŁAW              69 PL-069-05         GT 20,47,05 20:32:34 145.87   3  <  97> 1108.553  85.490  28.07/55.57/76.94                            
  84 KOBIELLA - DREWING             78 PL-078-05         GT 20,53,20 20:58:30 147.63   3         1093.794  85.310  27.19/55.45/76.78                            
  85 BEDNAREK WITOLD                63 PL-0426-05        GT 20,29,03 21:10:37 149.38   4-  1-  1 1066.492  85.130  26.32/55.34/76.62                            
  86 MALISZEWSKI JÓZEF              63 PL-0415-08        GT 20,54,41 21:24:42 151.14   3-  1-  1 1075.157  84.960  25.44/55.22/76.46                            
  87 BRADTKE BERNARD                72 PL-059-08         GT  5,43,47  5:36:03 152.90   5-  1-  1 1103.471  84.780  24.56/55.11/76.30                            
  88 PAWELEC JANUSZ                 69 PL-069-08         GT  6,00,04  5:42:02 154.66   5-  1-  1 1111.191  84.600  23.68/54.99/76.14                            
  89 BUJAK ROMUALD                  72 PL-072-04         GT  6,04,20  6:00:17 156.41   5-  1-  1 1100.710  84.420  22.81/54.88/75.98                            
  90 HIRSZ ANTONI                   76 PL-076-05         GT  6,30,35  6:40:58 158.17   3         1089.877  84.250  21.93/54.76/75.82                            
  91 RANACHOWSKI EDMUND             78 PL-078-06         GT  6,49,48  6:42:04 159.93   2         1103.476  84.070  21.05/54.65/75.66                            
  92 CYMAN SŁAWOMIR                 76 PL-070-01         GT  8,29,37  8:40:51 161.69   2         1089.250  83.890  20.18/54.53/75.50                            
  93 NOWAKIEWICZ JERZY              78 PL-078-07         GT  9,07,57  9:08:58 163.44   2         1096.910  83.720  19.30/54.42/75.35                            
  94 WYCZÓŁKOWSKI JERZY             60 PL-073-04         GT  9,41,53  9:27:40 165.20   2         1108.332  83.540  18.42/54.30/75.19                            
  95 KASZUBOWSKI ADAM               60 PL-060-07         GT 11,57,37 11:47:29 166.96   3         1105.274  83.360  17.54/54.19/75.03                            
  96 DOMARUS WŁADYSŁAW              76 PL-076-06         GT 12,09,31 12:14:51 168.72   5-  1-  1 1093.670  83.190  16.67/54.07/74.87                            
  97 GUDYKA MIECZYSŁAW              69 PL-069-06         GT 12,50,54 12:36:23 170.47   4         1108.553   0.000  15.79/53.96/74.71                            
  98 GORNOWICZ MARIETA              63 PL-0415-05        GT 13,11,19 13:40:18 172.23   3         1075.934  82.830  14.91/53.84/74.55                            
  99 DAMPS ALFONS                   72 PL-072-04         GT 13,54,22 13:47:08 173.99   5-  1-  1 1103.103  82.650  14.04/53.73/74.39                            
 100 KACZYŃSKI MARIAN               66 PL-0383-08           14,01,26 14:16:37 175.75   3         1086.274   0.000  13.16                                        
 101 DZIAŁO ROMAN                   59 PL-059-07         GT 15,36,16 15:18:41 177.50   2         1110.857  82.300  12.28/53.50/74.07                            
 102 BLOK ALEKSANDRA                76 PL-076-06         GT 15,36,04 15:41:50 179.26   5-  1-  1 1093.351  82.120  11.40/53.38/73.91                            
 103 WIECZOREK MARIAN               72 PL-072-07         GT 15,47,51 15:43:21 181.02   3         1101.045  81.950  10.53/53.27/73.75                            
 104 RYKACZEWSKI PIOTR              60 PL-060-06            19,59,52 19:53:53 182.78   3         1102.154   0.000   9.65                                        
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                                PZHGP, rok 2010.                                
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 02.07.10 OSTENDA                                  
            OKRĘG GDAŃSK [1]                                                    
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 POBŁOCKI        ANDRZEJ        63     5    3     3   289.03     
              2 SELIN           MIECZYSŁAW     76    19    3     4   284.42     
              3 ŻYWICKI         IRENEUSZ       64     5    3     3   282.48     
              4 DYSARZ          ARKADIUSZ      69    10    3     4   277.52     
              5 HIRSZ           ANTONI         76     5    3     3   273.80     
              6 GUDYKA          MIECZYSŁAW     69     5    3     4   273.28     
              7 GORNOWICZ       MARIETA        63     5    3     3   266.55     
              8 KOBIELLA -      DREWING        78     5    3     3   262.48     
              9 KASZUBOWSKI     ADAM           60     5    3     3   261.95     
             10 SIKORA          STANISŁAW      57     5    2     2   198.76     
             11 CECHOWSKI JAN   i DAWID        60     5    2     2   197.52     
             12 SZYMAŃSKI       LESZEK         59     5    2     2   194.33     
             13 RYBAKOWSKI      JANUSZ         78    12    2     3   192.57     
             14 RYKACZEWSKI     PIOTR          60    15    2     3   184.25     
             15 ŻÓŁKIEWSKI      ROMAN          63     4    2     2   184.07     
             16 BRECHELKE       JANUSZ         72     5    2     2   183.01     
             17 ŻAK             HENRYK         69    10    2     2   182.12     
             18 KREFT           BERNARD        72     5    2     2   181.94     
             19 WYCZÓŁKOWSKI    JERZY          60     5    2     2   178.94     
             20 JAKUBOWSKI      MAREK          74     3    2     2   177.53     
             21 SIEWERT         ZBIGNIEW       59     5    2     2   177.52     
             22 WOŹNIAK         TADEUSZ        60     5    2     2   177.17     
             23 CYMAN           SŁAWOMIR       76     3    2     2   176.81     
             24 NOWAKIEWICZ     JERZY          78     9    2     2   171.33     
             25 RANACHOWSKI     EDMUND         78     5    2     2   169.73     
             26 DZIAŁO          ROMAN          59     4    2     2   169.38     
             27 ANDRZEJCZAK     STEFAN         60     5    1     1    99.65     
             28 GÓRAL           ZBIGNIEW       76     5    1     1    99.12     
             29 ROGALEWSKI      KAZIMIERZ      78     5    1     1    97.52     
             30 PAŁUBICKI       TADEUSZ        76     5    1     1    96.46     
             31 KOBIELA JANUSZ  i DAMIAN       78     5    1     1    94.34     
             32 SONNBERG        DARIUSZ        72     5    1     1    94.16     
             33 USTARBOWSKI     MIROSŁAW       70     3    1     1    93.98     
             34 ROMPCA          PIOTR          60     5    1     1    93.81     
             35 WICZLING        TOMASZ         63     5    1     1    93.63     
             36 KOLBUSZ         KAZIMIERZ      69     5    1     1    92.39     
             37 RACHUNEK        STANISŁAW      60     5    1     1    92.04     
             38 GAWIN -         MERCHEL        57    10    1     3    91.86     
             39 KLEBBA          STANISŁAW      60     5    1     1    91.68     
             40 LESZCZYŃSKI     MARIUSZ        78     5    1     1    90.80     
             41 NARLOCH         ROMAN          69     5    1     1    90.62     
             42 KACZYŃSKI       MARIAN         66    10    1     3    90.09     
             43 REITER          FRANCISZEK     59     5    1     1    89.91     
             44 TARADEJNA       ANDRZEJ        76     4    1     1    89.73     
             45 BREZA           JAROSŁAW       63     5    1     1    89.20     
             46 BARANOWSKI      ANDRZEJ        72     5    1     1    88.67     
             47 JĘDRZEJEWSKI    HILARY         57     3    1     1    88.14     
             48 WOJAK           HENRYK         63     3    1     1    87.79     
             49 BEDNAREK        WITOLD         63     4    1     1    85.13     
             50 MALISZEWSKI     JÓZEF          63     3    1     1    84.96     
             51 BRADTKE         BERNARD        72     5    1     1    84.78     
             52 PAWELEC         JANUSZ         69     5    1     1    84.60     
             53 BUJAK           ROMUALD        72     5    1     1    84.42     
             54 DOMARUS         WŁADYSŁAW      76     5    1     1    83.19     
             55 DAMPS           ALFONS         72     5    1     1    82.65     
             56 BLOK            ALEKSANDRA     76     5    1     1    82.12     
             57 WIECZOREK       MARIAN         72    10    1     3    81.95     
             58 ANDRZEJEWSKI    ZYGMUNT       324     8    0     0     0.00     
             59 NAGELSKI        JÓZEF          57     1    0     0     0.00     
             60 KLEPACKI        FRANCISZEK     58     5    0     0     0.00     
             61 PAPROCKI        JAN            58     3    0     0     0.00     
             62 BRZEZIŃSKI      ARNOLD         59     5    0     0     0.00     
             63 SAMSON          JÓZEF          59     5    0     0     0.00     
             64 GRYŃ            JAN            59     5    0     0     0.00     
             65 KACZMAREK       ADAM           59     5    0     0     0.00     
             66 MATYJA          MARIAN         60     3    0     0     0.00     
             67 JAKÓBCZAK       JAN            60     5    0     0     0.00     
             68 CHMIELECKI      ANDRZEJ        60     5    0     0     0.00     
             69 TOMASZEWSKI     JAN            60     4    0     0     0.00     
             70 SUWAJ KRZYSZTOF i MARIUSZ      60     5    0     0     0.00     
             71 BAJÓR           MIROSŁAW       60     5    0     0     0.00     
             72 MILLER          MACIEJ         60     5    0     0     0.00     
             73 KARCZYŃSKI      ADAM           63     5    0     0     0.00     
             74 BOBKOWSKI       CZESŁAW        63     3    0     0     0.00     
             75 WANDTKE         MARIAN         64     5    0     0     0.00     
             76 MYSLISZ         MIROSŁAW       70     3    0     0     0.00     
             77 HALMAN          KAZIMIERZ      72     5    0     0     0.00     
             78 PASZKIEWICZ     WIKTOR         72     5    0     0     0.00     
             79 BLADOWSKI       BRUNON         72     5    0     0     0.00     
             80 MIELEWCZYK      JÓZEF          72     5    0     0     0.00     
             81 WIECKI          ANDRZEJ        74     4    0     0     0.00     
             82 JANUSZ          JERZY          74     4    0     0     0.00     
             83 MAZURKIEWICZ    TOMASZ         74     4    0     0     0.00     
             84 SZOSTEK         ZBIGNIEW       74     4    0     0     0.00     
             85 SZLAGOWSKI      ROMAN          75     5    0     0     0.00     
             86 WÓJCICKI        MARIAN         75     5    0     0     0.00     
             87 SZYMAŃSKI       ZYGMUNT        76     5    0     0     0.00     
             88 POTRYKUS        BRUNON         76     3    0     0     0.00     
             89 BLOK            TADEUSZ        76    20    0     0     0.00     
             90 LICAU           MIECZYSŁAW     76     1    0     0     0.00     
             91 BARANOWSKI      JANUSZ         76     5    0     0     0.00     
             92 LIESKE          ANDRZEJ        76     5    0     0     0.00     
             93 MIERZWA         MICHAŁ         76     5    0     0     0.00     
             94 GUBKIN          ANDRZEJ        76    10    0     1     0.00     
             95 ROGALEWSKI      RYSZARD        78     5    0     0     0.00     
             96 PYSZKA          JÓZEF          78     5    0     0     0.00     
             97 KONKEL          JOACHIM        78    17    0     0     0.00     
             98 ERON            HENRYK         78     5    0     0     0.00     
             99 DOPKA           WITOLD         78     5    0     0     0.00     
            100 UZDOWSKI        JERZY          78     5    0     0     0.00     
            101 KOBIELA         RAFAŁ          78     5    0     0     0.00     
            102 BARTOSIK        JANUSZ         78     8    0     0     0.00